Jeśli nie znasz akupunktury, możesz pomyśleć o osobie leżącej na twarzy, podczas gdy lekarz torturuje ją za pomocą igieł do „zdrowia”.

Jest to nieprawdziwe i głupie, ponieważ ma wiele zalet. Dowiedz się więcej o ciekawej i starożytnej praktyce akupunktury. Jeść lekko przed terminem akupunktury. Jeśli wejdziesz po zjedzeniu zbyt dużej ilości, wyniki mogą nie być optymalne. Ale nie idź z pustym żołądkiem. Możesz mieć zawroty głowy i mdłości, jeśli nie masz nic w żołądku. Jeśli czujesz, że akupunktura pomogłaby ci w bólu, ale boisz się igieł, musisz zrobić wszystko, co konieczne, aby pokonać swoje obawy. Akupunktura łagodzi ból i zapewnia pacjentom lepsze życie. Nie bój się! Akupunktura może pomóc ci w drodze do życia z mniejszym bólem! Porozmawiaj z firmą ubezpieczeniową przed założeniem biura akupunktury. Zapytaj swojego usługodawcę, z którymi firmami ubezpieczeniowymi współpracują, abyś nie mógł liczyć na większą część rachunku. Akupunktura może zwiększyć poziom energii w pracy lub szkole. Wielu klientów zgłosiło wzrost poziomu energii przez kilka tygodni po leczeniu. Ludzie zwykle są zrelaksowani natychmiast po zabiegu, ale czasami czują się pobudzeni. Jeśli martwisz się dyskomfortem akupunktury, pamiętaj, że tak naprawdę wcale nie jest to bolesne. Ledwo możesz je poczuć, gdy dostanie się do skóry.

Niektóre suplementy lub witaminy mogą wymagać zatrzymania przed rozpoczęciem akupunktury.

Zapytaj swojego lekarza, czy musisz czegoś unikać przed pierwszym leczeniem. Nie chcesz, aby Twój system był przed zabiegami lub w ich trakcie, ponieważ będą one utrudniać wynik. Dowiedz się więcej o lokalnych akupunkturzystach. Podobnie jak każdy inny lekarz, akupunkturzyści różnią się umiejętnościami i kompetencjami. Przejrzyj kilka recenzji online i przejrzyj BBB, aby znaleźć zgłoszone przypadki. Im więcej badań wykonasz, tym lepsza decyzja.

Zapytaj akupunktury o ubezpieczenie. Zabiegi medycyny alternatywnej, takie jak akupunktura, są objęte coraz większą liczbą polis ubezpieczeniowych. Będąc w stanie ubiegać się o takie leczenie, możesz zaoszczędzić pieniądze, a jeśli nie, będziesz musiał samodzielnie ponieść wiele wydatków.

Akupunktura ma różne zalety, ale ich nie leczy. Kontynuuj leczenie ze swoim regularnym lekarzem i polegaj na akupunkturze jako leczeniu uzupełniającym.

Noś ubrania na wizytę akupunktury. Luźne ubrania to lepszy wybór, ponieważ sesja przebiega bezproblemowo. Zapewnia akupunkturzystowi łatwiejszy dostęp do zakładania igieł bez konieczności noszenia ciasnych ubrań.

Jeśli ćwiczysz regularnie, najlepiej przeskalować rzeczy podczas sesji.

Małe ćwiczenie jest w porządku, ale weź je o wiele łatwiej niż zwykle. Jeśli lubisz biegać, powinieneś zamiast tego pójść na spacer. Powinieneś unikać nowych ćwiczeń, jeśli masz sesje akupunkturowe. Jeśli chcesz, aby Twoja firma ubezpieczeniowa zaczęła obejmować leczenie akupunkturą, utwórz rodzaj kampanii pisania listów. Jeśli masz kolegów, którzy chcą poddać się leczeniu akupunkturą, poproś o napisanie działu HR w Twojej firmie. Możliwe, że pewien poziom zainteresowania zachęci ich do zwiększenia zasięgu. Możesz siniakować lub mieć czerwone kropki po skórze. Są to absolutnie normalne po akupunkturze. Nie musisz się denerwować ani denerwować. Odpocznij i zrelaksuj się natychmiast po wizycie akupunktury. Ogranicz swoje działania i unikaj forsownych działań. Idź spać wcześnie, aby uzyskać dobrą noc odpoczynku. Ciało, które ma odpowiedni odpoczynek, zareaguje pozytywnie na leczenie akupunkturą. Spróbuj sezonowej akupunktury, na przykład podczas jesieni przeziębienie może stać się problemem. Leczenie upadków skupiałoby się na czynności płuc. Poproś swojego akupunkturzystę o kilka zaleceń i włączenie ich do swoich zabiegów.

Pamiętaj, aby leżeć spokojnie i cicho podczas leczenia akupunkturą. Nie chcesz czytać ani robić innych rzeczy, które mogą powodować zakłócenia. Możesz słuchać delikatnej muzyki; jednak jeśli chcesz. Może się okazać, że sesja jest dobrym miejscem na drzemkę.

Twój akupunktura może również zalecić przyjmowanie ziołowych środków przed sesją. Zioła te mogą ci pomóc, mogą wchodzić w interakcje z twoimi obecnymi lekami. Porozmawiaj z lekarzem rodzinnym przed spożyciem substancji ziołowych, aby uniknąć problemów.

Prowadź dziennik swoich sesji. Zapisz uczucia i zmiany, które odczuwasz po każdym zabiegu. Udostępnij te informacje swojemu akupunkturzystowi przed każdym terminem. Pozwoli im to sprawdzić, czy muszą dostosować modyfikację leczenia dla Ciebie.

Nie pozwól, aby wspólne założenia powstrzymywały cię przed odkryciem prawdy o czymkolwiek, szczególnie jeśli istnieją dla ciebie potencjalne korzyści. To naprawdę jest coś, co idzie w parze z akupunkturą i pod każdym względem może uzdrowić cię fizycznie i psychicznie. Skorzystaj z niewiarygodnych porad tutaj, aby ustalić, czy akupunktura jest dla Ciebie odpowiednia.

By marcin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *