Jak wiadomo będąc kobietom zazwyczaj większość z nich chce ładnie i estetycznie wyglądać. W dzisiejszych czasach jest bardzo wiele metod, które nam to skutecznie umożliwiają. Jedną z nich jest przedłużanie rzęs, czyli zabieg wręcz idealny dla tych kobiet, które na co dzień nie mają czasu na malowanie rzęs, a chcąc przez cały czas cieszyć się pięknym spojrzeniem. Warto teraz wiedzieć jakie są metody przedłużania rzęs.

Kilka metod przedłużania rzęs

Jedna z technik to ta 1:1. Polega ona na tym, że wykwalifikowana osoba przyczepia do naszych naturalnych rzęs po jednym włosku przez co wyglądają one na znacznie dłuższe i jednocześnie bardziej estetyczne. Warto dodać, że efekt, który uzyskamy jest najbardziej naturalny, a sama metoda należy do tej najtańszej dostępnej na rynku. Kolejna metoda to 2:1, czyli tutaj analogicznie do jednej naszej rzęsy przyklejane są dwa włoski co daje jeszcze bardziej wyrazisty efekt. Jeśli natomiast chcemy uzyskać maksymalnie zagęszczone i wydłużone rzęsy warto zdecydować się na technikę 3:1 – analogicznie, przykleja się aż 3 włoski do jednej naszej rzęsy. Jest jeszcze bardziej objętościowa metoda przedłużania rzęs, a co za tym idzie będą one nie tyle dłuższe co grubsze. Wtedy doklejane są nie pojedyncze włoski, a całe kępki rzęs.

Gdzie przedłużać rzęsy?

Jak zapewne można się domyślać z samego opisu technik – przedłużanie rzęs jest bardzo precyzyjne, a co za tym idzie raczej nie każdy ma do tego odpowiednie predyspozycje, dlatego najlepiej jest zlecić to odpowiedniej osobie, aby efekt końcowych był zadowalający. Jeśli chcemy taką osobę znaleźć to najlepiej udać się na tą stronę: https://fixly.pl/kategoria/przedluzanie-rzes i dokonać wyboru. Czas wykonania takiego zabiegu jest uzależniony od tego, na którą metodę się zdecydujemy. W niektórych przypadkach zajmie to nawet kilka godzin. W niektórych przypadkach zależy to również od poziomu doświadczenia danej stylistyki, gdyż jest to niezwykle precyzyjna praca.

By marcin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *