Większość dietetyków słyszała o pigułkach odchudzających jako sposobie na odchudzanie. Wielu ich próbowało próbując szybko i łatwo schudnąć.

Jednak mogą przegapić rewolucję, jaką są plastry odchudzające. Pink Patch był pionierem ruchu plastrów dietetycznych, ale został szeroko zdyskredytowany z powodu zakazanych i manipulacyjnych reklam skierowanych do młodych kobiet.

Na szczęście nowy rodzaj plastrów odchudzających zawiera naturalne i bezpieczne składniki, co jest dobrą wiadomością dla osób odchudzających chcących uniknąć niebezpiecznych chemikaliów i niezdrowych metod.

Jak działają plastry odchudzające?

Być może słyszałeś o plastrach nikotynowych, które dostarczają małe dawki nikotyny, aby pomóc palaczom ograniczyć głód nikotynowy i ostatecznie rzucić palenie?

W podobny sposób działają plastry odchudzające. Różnica polega na tym, że zawierają większą dawkę składników odchudzających, aby ograniczyć napady głodu i przyspieszyć metabolizm.

W porównaniu do tabletek odchudzających, producent plastrów odchudzających twierdzi, że plaster może być znacznie lepszy niż tradycyjne tabletki w dostarczaniu składników odchudzających do krwiobiegu. Wynika to z technologii transdermalnej.

Tabletki na odchudzanie przyjmowane doustnie muszą przejść przez żołądek i układ pokarmowy, zanim dotrą do krwiobiegu, gdzie mogą zacząć działać na rzecz utraty wagi. Oznacza to, że część składników jest rozkładana lub po prostu przechodzi przez organizm.

Z tego powodu Roduve twierdzi, że 95% składników tabletek odchudzających może się zmarnować. Plastry dietetyczne pokonują tę przeszkodę, dostarczając składniki odchudzające bezpośrednio przez skórę do krwiobiegu.

Plastry odchudzające mogą być najlepszym wyborem dla tych, którzy chcą szybko, ale bezpiecznie schudnąć. Jeśli szukasz najlepszych plastrów, sprawdź https://lepszaforma.pl/plastry-odchudzajace-slimmestar

By marcin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *