Akupunktura jest stosowana w leczeniu bólu, a nie w jego promowaniu. Przeczytaj o zaletach akupunktury.

Zjedz światło przed umówionym terminem. Jeśli sam się przepełnisz, może się okazać, że nie uzyskasz oczekiwanych rezultatów. Ale nie idź z pustym żołądkiem. Po głodzie możesz mieć zawroty głowy i mdłości po leczeniu. Nie należy oczekiwać rezultatów, jeśli chodzi o akupunkturę. Niektóre osoby czują się znacznie lepiej po jednej sesji, ale inne nie zaczynają widzieć wyników aż do wielu sesji. Nie poddawaj się, ponieważ zakładasz, że nie działa po pierwszej próbie. Miej cierpliwość, a leczenie wykona swoją pracę. Nie powinieneś się wypychać przed sesją akupunktury. Powinieneś coś zjeść, żeby się nie rozzłościć, ale pełne posiłki nie są dobre. Wiele osób nie może leżeć płasko i wygodnie po dużym posiłku. Uważaj na czas, jaki wybierzesz na sesję akupunkturową. Nie ustawiaj harmonogramu, gdy muszą być wykonywane intensywne czynności. Nie planuj sesji pomiędzy dwiema stresującymi zynnościami przed lub po zabiegu akupunktury. Utrudni ci to całkowite zrelaksowanie się. Jeśli trudno ci dostać się do akupunktury, ponieważ uważasz, że będzie to bolesne, pamiętaj, że rzadko boli. Nie poczujesz ich, gdy wejdą w twoją skórę. Zbadaj różnych akupunkturystów w Twojej okolicy. Podobnie jak w przypadku każdego praktykującego, istnieją dobrzy akupunkturzyści, a także źli. Przejrzyj kilka recenzji online i przejrzyj BBB, aby znaleźć aktywne skargi. Im więcej odrabisz zadania domowe, tym bardziej będziesz zadowolony ze swojego wyboru. Dowiedz się od swojego akupunkturzysty akceptuje twoje ubezpieczenie zdrowotne. Wiele towarzystw ubezpieczeń zdrowotnych obejmuje wszelkie alternatywne metody leczenia. Będąc w stanie ubiegać się o takie leczenie, możesz zaoszczędzić pieniądze, a jeśli nie, będziesz odpowiedzialny za cały rachunek, który zazwyczaj jest kosztowny. Nigdy nie rezygnuj z planu leczenia, dopóki nie zostanie on zrealizowany. Podobnie jak przyjmowanie leków, nie jest dobrym pomysłem, aby zatrzymać się w połowie. Na końcu możesz nie zobaczyć oczekiwanych rezultatów, nawet jeśli czujesz się dobrze przed jego zakończeniem. Noś luźne ubranie, aby zachować jak największą wygodę podczas wizyty akupunktury. Musisz dotrzeć do miejsca, w którym lekarz może z łatwością dotrzeć do dowolnego miejsca. Jeśli nie można dopasować ani przerobić ubrania, nie trzeba go zdejmować, aby pomieścić akupunkturzystę. Noś ubrania na wizytę akupunktury. Luźne ubranie zapewni Twojemu akupunkturze dostęp do różnych punktów. Luźniejsza odzież znacznie ułatwia dokładne umiejscowienie igieł do akupunktury.

Jeśli twoje ubezpieczenie nie obejmuje zabiegów akupunktury, napisz list do firmy.

Jeśli masz ludzi, których znasz, którzy chcą skorzystać z akupunktury, poproś ich, aby napisali do działu kadr. Możliwe, że pewien poziom zainteresowania zachęci ich do zwiększenia zasięgu. Odpocznij po zakończeniu procedury. Ogranicz swoje działania i unikaj forsownych działań. Idź spać o wyznaczonej godzinie, aby cieszyć się pełną nocą odpoczynku. Ciało dobrze zareaguje na zabiegi akupunkturowe. Dowiedz się, jak długo potrwa Twoja wizyta, kiedy zobaczysz się z akupunkturzystą. Powinieneś pozostać zrelaksowany po konsultacji. Zobacz, jak długo potrwa sesja, aby odpowiednio zaplanować.

Prowadź dziennik swoich sesji. Zapisz uczucia, a także wszelkie zmiany, które przejdziesz po każdym zabiegu. Udostępnij te informacje swojemu akupunkturzystowi przed każdym terminem. Umożliwi im to sprawdzenie, czy konieczne jest dostosowanie modyfikacji modyfikacji leczenia.

Podczas zabiegów akupunktury odczujesz jedynie niewielki lub żaden dyskomfort. Jeśli ból nie ustępuje, natychmiast powiadom o tym technika. Być może igła zetknęła się z południkiem nerwowym.

Podczas wywiadów z potencjalnymi akupunkturzystami zapytaj każdego o ich specjalizację. Niektóre osoby koncentrują się na radzeniu sobie z bólem, podczas gdy inne mogą koncentrować się na leczeniu bólu. Spróbuj znaleźć akupunkturzystę specjalizującego się w leczeniu napotykanych problemów.

Może być wiele pytań, na które będziesz musiał odpowiedzieć podczas pierwszej wizyty. Pierwsza wizyta może trwać około dwóch godzin, ponieważ lekarz musi zapoznać się z Twoją historią.

Uważaj na akupunkturę, jeśli masz rozrusznik serca i chcesz spróbować akupunktury. Niektóre warunki wymagają przesyłania impulsów elektrycznych przez igły. Zwykle nie jest to dobra rzecz. Jeśli jednak masz rozrusznik serca, może to czasem spowodować jego nieprawidłowe działanie. Porozmawiaj o wszystkich swoich schorzeniach, zanim pozwolisz mu na zrobienie czegokolwiek.

Akupunktura nie powoduje bólu, jak widać w tym artykule. W rzeczywistości łagodzi ból. Nie myśl o akupunkturze jako o okropnej procedurze. Powinieneś dać szansę akupunkturze i to zrobisz

By marcin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *